Arlington LVN3, Nail On Style Low Voltage Mounting Bracket For New Construction On Wood Studs, 3-Gang, Black, 10 Packs
Regular price
$66.40
Couldn't load pickup availability
Use this text to encourage communication or promote sharing on social networks.
* List price is for 10 Packs
Nail on, Three gang, Low Voltage mounting bracket for new construction on wood studs. Built in loop to tie off cable.
| Part Number | LVN3 |
| Weight | 0.157 lbs/each |
| Height | 4.300" |
| Width | 7.804" |
| Color | Black |
| Material(s) | Plastic |
| Style | Nail-On Non-Metallic Low-Voltage Mounting Bracket |
| Trade Size | 3-Gang |
| Listing | UL, CSA |

